Hurtownia

  Informacja

  UWAGA! Wydłużamy termin zwrotu/wymian do 60 dni (dotyczy to zakupów po 16.03.2020) . Prosimy o nie odsyłanie zwrotów póki kwarantanna się nie skończy. Niestety ale z racji na sytuację mamy problemy z odbiorem paczek od kurierów, poczty oraz innych dostawców. Pracujemy zdalnie stąd tylko na czas wysyłki jedna osoba przebywa na terenie siedziby (która jest adresem zwrotów również).

    Wymiana :


  Przedmiot na wymianę na inny rozmiar /kolor/przedmiot  proszę wysłać na poniższy adres :

  Re-Moda

  ul. Warszawska 14 
  81-314 Gdynia

  Do środka wkładając karteczkę z dopiskiem wymiana na jaki produkt rozmiar oraz swoimi danymi. 
  koszt odesłania produktu pokrywa kupujący . Nie pobieramy opłat za ponowna wysyłkę. 

  Informujemy iż termin wymiany równiez możę wynieśc do 9 dni roboczych

  Zwroty :

   Zgodnie z obowiązującym prawem mają państwo  14 dni od otrzymania przesyłki ,  aby się rozmyślić i zwrócić towar bez podania przyczyny.

  Zwrotów dokonujemy na poniższy adres 

  Re-Moda

  ul. Warszawska 14

  81-314 Gdynia

  Pieniążki zwracamy w przeciągu 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy kupna -sprzedaży

  DO PACZKI PROSIMY DOŁĄCZYĆ FORMULARZ ZWROTU , KTÓRY UŁATWI SPRAWNE ROZLICZENIE 

  (aby pobrać formularz kliknij w poniższy link )

  http://www.1001sukienek.pl/img/cms/Formularz zwrotu.png

  Koszt wysyłki zwrotnej ponosi kupujący  

  Rekalamcja

  Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie podlegają zwrotowi ze względu na niezgodność towaru z umową zgodnie z ustawą z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz.U. z 2002 r. Nr 141 z późn. zm.).

  W przypadku otrzymania towaru uszkodzonego, czy też niezgodnego z zamówieniem prosimy o niezwłoczny kontakt mailowy. W przesłanej wiadomości prosimy sprecyzować niezgodność, bądź określić rodzaj wady. Proszę, także załączyć kilka zdjęć rzeczy na podstawie których będziemy mogli Państwu zaproponować korzystne rozwiązanie sytuacji. Na powyższego maila otrzymają Państwo odpowiedź w przeciągu 24h od momentu jego otrzymania.